Seniorzy

 • Nowy Klub Seniora w Białymstoku

 • Szanowni Państwo, W październiku w Białymstoku zostanie otwarty nowy klub seniora. Zajęcia będą odbywały się w nowoczesnym wyposażonym budynku PCK przy ul. Warszawskiej 29. W planach są również spotkania w innych punktach miasta, jak muzea, kina, baseny czy po prostu parki, gdzie można uprawiać aktywność fizyczną. By wstąpić do klubu seniora, trzeba spełnić trzy warunki: […] Czytaj całość »

 • Zaproszenie na webinarium dla seniorów i osób opiekujących się seniorami pt. „Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych z podmiotami rynku finansowego, ochrona konsumentów na rynku finansowym, w szczególności przed działalnością cyberprzestępców, uwzględniając takie metody oszustw, jak vishing i spoofing”.

 • Szanowni Państwo, W imieniu Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium organizowanym przez UKFN w ramach projektu edukacyjnego „Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR” we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej, pt. „Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych z podmiotami rynku finansowego, ochrona konsumentów na rynku […] Czytaj całość »

 • Wojewódzki Przegląd Artystyczny Ruchu Seniorów ARS 2023

 • Wojewódzki Przegląd Artystyczny Ruchu Seniorów. Starszy mężczyzna przy którym stoi kobieta z teczką przemawia na scenie. Za nim stoją statywy na nuty a po prawej stronie obok banera ROPS Białystok na podłodze stoi akordeon.W dniu 9 maja 2023 roku odbył się Wojewódzki Przegląd Artystyczny Ruchu Seniorów ARS 2023 zorganizowany przez Oddział Okręgowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Białymstoku we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Białymstoku. Wojewódzki Przegląd Artystyczny Ruchu Seniorów ARS 2023 odbył się w Białostockim Ośrodku Kultury. Wzięli w nim udział członkowie Oddziału […] Czytaj całość »

 • OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA INWALIDY

 • Obchody Światowego Dnia Inwalidy przemawia Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku Elżbieta Rajewska-NikonowiczW dniu 20 kwietnia 2023 roku odbyły się Obchody Światowego Dnia Inwalidy zorganizowane przez Oddział Okręgowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Białymstoku we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Białymstoku. Obchody Światowego Dnia Inwalidy odbyły się w Białostockim Ośrodku Kultury. Wzięli w nich udział członkowie Oddziału Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i […] Czytaj całość »

 • UWAGA ruszył konkurs ofert do tegorocznej edycji programu "Senior +"

 • WAGA ruszył konkurs ofert do tegorocznej edycji programu „Senior +” Jednostki samorządu terytorialnego szczebla gminnego, powiatowego oraz wojewódzkiego mogą starać się o dofinansowanie do tworzenia nowych oraz prowadzenia już istniejących domów i klubów „Senior +”. Więcej informacji w linku poniżej. https://www.gov.pl/web/rodzina/wspierac-aktywnosc-budowac-relacje-rusza-konkurs-ofert-do-programu-senior-edycja-2021 Czytaj całość »

 • Nabór zgłoszeń na nowatorskie rozwiązania na rzecz osób starszych.

 • Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku zaprasza do zgłoszenia nowatorskich rozwiązań na rzecz osób starszych w ramach projektu „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia2”. Materiały do pobrania: Innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych. Czytaj całość »

 • Konkurs fotograficzny dla seniorów „Podlaskie ślady - człowiek, miejsce, kultura” - druga edycja

 •     Seniorzy lubią fotografować, zapisywać „ślady” swoich refleksji, wędrówek, wydarzeń, spotkań z ludźmi,  piękno i wyjątkowość naszego regionu. Ich prace trafiają często do szuflady lub do plików zagubionych w pamięci komputera lub „chmurze” i nie mają szansy na publiczną prezentację. Chcemy taką szansę tworzyć, tym bardziej, że oprócz wystawy mamy łatwo dostępne dla wszystkich […] Czytaj całość »

  Logo - podlaski senior.