Ministerstwo Zdrowia rozpoczęło realizację ogólnopolskiej kampanii społecznej pod hasłem „Ratujmy życie. Razem”.
Szanowni Państwo,
informujemy, że Ministerstwo Zdrowia rozpoczęło realizację ogólnopolskiej kampanii społecznej pod hasłem „Ratujmy życie. Razem”. To głos wspierający tych, którzy każdego dnia walczą o zdrowie i życie nas wszystkich – zespołów ratownictwa medycznego. Jej głównym przesłaniem jest pokazanie, jak ogromne znaczenie ma współdziałanie społeczeństwa z personelem medycznym w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.
Kampania nie tylko przypomina, jak wielka odpowiedzialność spoczywa na ratownikach, lekarzach i pielęgniarkach, ale jest też apelem o uważność, solidarność i gotowość do współdziałania.
W związku z powyższym, aby zmaksymalizować zasięg kampanii, prosimy o aktywne włączenie się w jej promocję poprzez udostępnianie przygotowanych postów w mediach społecznościowych. Dzięki temu wspólnie możemy dotrzeć do znacznie większej liczby osób i wpłynąć na postawy społeczne, a apel „Ratujmy życie. Razem” wybrzmi jeszcze mocniej.
Poniżej linki do materiałów: